Івано-Франківська і Тернопільська облради заборонили Партію регіонів і КПУДіяльність та символіку ПР і КПУ заборонено.
Тернопільська та Івано-Франківська облради прийняли рішення про заборону діяльності та символіки КПУ та Партії регіонів на території своїх областей. Про це йдеться в рішеннях позачергових сесій облрад, які відбулися 25 січня.

\”Відповідно до статей 2, 3, 4, 21 Закону України \”Про місцеве самоврядування в Україні\” обласна рада вирішила: схвалити звернення обласної ради до членів Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму; заборонити на території Івано-Франківської області діяльність і використання символіки Партії регіонів і Комуністичної партії України як таких, що суперечать національним інтересам і порушують права і свободи громадян України\”, – йдеться в рішенні Івано-Франківської облради, підписаному головою облради Василем Скрипничуком.

Аналогічне рішення ухвалили місцеві депутати і у Тернополі. Також облрада визнала Народну Раду України, та прийняла рішення створити виконком й почати організацію Загону народної самооборони.

Місцеві депутати також ухвалили рішення звернутися до міністра МВС України Віталія Захарченка та начальника УМВС України щодо наказу про передислокацію спецпідрозділів, й причини та завдання, що ставляться перед ними.

Також вони направлять звернення до президента України, генерального прокурора України, судді Дарницького районного суду Кириченко Н.О. \”Про зміну міри запобіжного заходу та звільнення з-під варти Юхима Дишканта, Дмитра Москальця та Артура Ковальчука\”. Нагадаємо, їх затримали за підозрою в організації масових заворушень в центрі Києва.

Як повідомлялося, ряд схожих рішень ухвалила також Львівська облрада.

За матеріалами: http://expres.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього