Василь Птащук вимагає від «Батьківщини» публічних вибачень (ВІДЕО)Начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук запевняє, що у заяві «Батьківщини», в якій йдеться про затримання активіста Євромайдану Володимира Гамана, нема жодного правдивого словаНачальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук запевняє, що у заяві «Батьківщини», в якій йдеться про затримання активіста Євромайдану Володимира Гамана, нема жодного правдивого слова.

Нагадаємо, хмельницька «Батьківщина» скаржиться на затримання активіста євромайдану, від якого правоохоронці вимагали дати неправдиві, на думку партійців, свідчення. Правоохоронці начебто затримали Гамана у Хмельницькому на майдані Незалежності ввечері 13 січня. У міліції дану інформацію не підтвердили, мовляв, дану особу не затримували, що підтверджують записи відеоспостереження.

– В міському відділі , про що видно не знав цей чоловік (Володимир Гаман, -прим. авт.), всі входи і виходи знаходяться під відеоспостереженням, проводиться цілодобовий запис, – каже начальник Хмельницького міськог відділу міліції Василь Птащук. – Дивує те, що партія дозволила собі викласти таку інформацію без моїх коментарів. Ця людина написала заяву їм, а вони відразу «викинули» інформацію в Інтернет. … Жодного пояснення щодо затримання даного громадянина дати не можу, бо такого факту не було. Ця заява зовсім неправдива, тут нема жодного правдивого слова… Якщо політична партія хоче набрати собі рейтинг шляхом написання таких заяв, то люди самі дадуть їм оцінку за такі дії. Але ми це так не залишимо. Ми законними шляхами будемо робити так, щоб вони відповіли за цю заяву. Подальші наші дії будуть поміркованими. В першу чергу ми будемо чекати від членів партії реакції. Подивимося як вони себе поведуть. Якщо партія «Батьківщина» не принесе нам своїх вибачень публічно, в тому числі на тих всіх сайтах, то ми будемо розглядати це питання по-іншому. Для захисту нашої честі та гідності будемо звертатися до суду…

Прес-секретар ВО «Батьківщина» Олексій Голеншин зазначив, що офіційна позиція партії викладена у заяві і більше нічого він додати не може.

Заява активіста Гамана:

Василь Птащук вимагає від «Батьківщини» публічних вибачень (ВІДЕО)

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього