Василь Ядуха керує областю у телефонному режиміПро це “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко, який перебуває на робочому місці.Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко, який перебуває на робочому місці.

“Василь Ядуха – у Києві. По телефону спілкується зі мною. Все нормально. Всі фінансові проплати вчасно проходять”, – запевнив він.

Гаврішко додав, що бачився з Ядухою учора. Він відмовився уточнювати, часові рамки зустрічі.

Перший заступник ОДА заявив, що нині облдержадміністрація працює у штатному режимі. На запитання, скільки держслужбовців пройшли через барикади, пан Гаврішко зазначив, що це більша частина.

“Більша частина працівників ОДА на робочих місцях. Скільки їх точно, я не рахував”, – наголосив Гаврішко.

Як писав НГП, у Хмельницькому сьогодні зранку активісти Майдану повністю забарикадували всі ходи і виходи з обласної державної адміністрації. За їх даними, до приміщення ОДА нікого не пропускали.

За власними джерелами НГП, в приміщенні ОДА працюють лише двоє заступників: Вадим Гаврішко і Лілія Бернадська, котрі залишилися ночувати в адмінбудівлі.

Нагадаємо, що 24 січня мітингувальники захопили будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Голова ОДА Василь Ядуха встиг втекти, не написавши заяви про відставку, як того вимагали люди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього