Василь Ядуха «плював» на люстрацію і проводить життя у «Сахарі»
Подейкують, що колишній очільник краю, «регіонал» Василь Ядуха насолоджується життям у нещодавно відкритому нічному клубі «Сахар», який входить до складу багатогранного готельно-розважального комплексу «Імперія»Василь Ядуха «плював» на люстрацію і проводить життя у «Сахарі»
Подейкують, що колишній очільник краю, «регіонал» Василь Ядуха насолоджується життям у нещодавно відкритому нічному клубі «Сахар», який входить до складу багатогранного готельно-розважального комплексу «Імперія». Нагадаємо, цей заклад не так давно з’явився у Хмельницькому на місці колишнього готелю «АDAMAND» на провулку Купріна, 3.

Нічний клуб «Сахар» перед новим роком відчинив свої двері гучною вечіркою, на якій виступив відомий гурт «Пара нормальних». З того часу цей нічний клуб став одним із популярних гламурних місць для тусовок.

За чутками, до відкриття «Імперії» та нічного клубу «Сахар» має відношення і Василь Ядуха. Мовляв, будучи губернатором він «віджав» приміщення колишнього готелю «АDAMAND» у попередніх власників, а потім, через підставних осіб, відкрив власний розважальний заклад. До речі, кажуть, що саме в «Сахарі» Василь Ядуха гучно і з розмахом зустрічав Новий 2015 рік.
Василь Ядуха «плював» на люстрацію і проводить життя у «Сахарі»
Василь Ядуха «плював» на люстрацію і проводить життя у «Сахарі»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього