Василя Ядуху вже ніхто не шукає – ані активісти Євромайдану, ані правоохоронні органи.

Василь Ядуха змінив імідж і продовжує насолоджуватися життям у своєму маєтку в ЛезневеВасиль Ядуха змінив імідж і продовжує насолоджуватися життям у своєму маєтку в Лезневе

Василя Ядуху вже ніхто не шукає – ані активісти Євромайдану, ані правоохоронні органи. Останні не шукають, адже проти колишнього голови Хмельницької обласної державної адміністрації не порушено жодної кримінальної справи. А от активістам до колишнього очільника краю, мабуть, уже не має діла – вони зайняті іншими справами.

Василь Ядуха, стверджують його сусіди, уже повернувся додому і насолоджується собі життям у своєму маєтку. Навіть деколи кудись виїжджає, приймає нечисленних гостей. Щоправда, упізнати Василя Степановича сьогодні трохи важкувато. Він кардинально змінив імідж – відростив бороду та вуса. Напевне, усе таки екс-губернатор не дуже хоче, аби його упізнавали на вулиці, бо хтозна, як можуть на його появу прореагувати люди.

Утім, коли Василь Ядуха, не дивлячись на те, що уже в місті, повернеться до своїх депутатських обов’язків, невідомо. Його колеги, депутати обласної ради, які ще донедавна були у фракції Партії регіонів, кажуть, що вони з Василем Степановичем не спілкуються, а тому, чи може він незабаром з’явитися на сесії обласної ради, нічого не знають.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього