Важка атлетика відроджується на Теофіпольщині
Як ветерани свою міць демонстрували – на Теофіпольщині старожили спорту провели турнір з важкої атлетики.
Відродження спорту на селі. У Новоставцях, що на Теофіпольщині, ветерани показують приклад молоді. Тут старожили великих змагань провели турнір з важкої атлетики. Спортивне свято організатори присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні.Важка атлетика відроджується на Теофіпольщині
Як ветерани свою міць демонстрували – на Теофіпольщині старожили спорту провели турнір з важкої атлетики.
Відродження спорту на селі. У Новоставцях, що на Теофіпольщині, ветерани показують приклад молоді. Тут старожили великих змагань провели турнір з важкої атлетики. Спортивне свято організатори присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Вони уже не молоді, проте позаздрити їх олімпійському гарту може кожен. Майстри спорту, чиї рекорди у важкій атлетиці і досі залишаються актуальними. Спортивну славу Теофіполя ветерани атлетичних змагань примножували на турнірі пам”яті Небесної Сотні. Вікова категорія учасників – від 40 до 60 років. Володимир Ведмідь у свої 69 грає у хокей і тренує молодь. А сьогодні ще й змагається. Зізнається, лише наполегливістю можна досягти хороших результатів не лише у спорті, а й у житті.

Подібні турніри учасники називають вкрай потрібними, адже вони допомагають зібрати найкращих спортсменів ще радянської «витримки».
Загалом у Новоставці завітало 10 команд, а це біля сорока учасників. І хоч з роками тримати форму колишнім важкоатлетам непросто, волі до перемоги кожному з ветеранів не позичати.

За часів Радянського Союзу Теофіпольщина славилася своєю спортивною елітою – ця земля виховала сімох чемпіонів з важкої атлетики та чотирьох з гирьового спорту. Тепер відродженням спортивних шкіл займаються місцеві меценати. У сусідній Кунчі дітлахи теж охоче дружать зі спортом.
Тим часом атлетика у Новоставцях теж поволі відроджується. Адже десятиліття назад про майбутнє покоління спортсменів було говорити важко.
За час проведення спортивного дійства ветерани продемонстрували непогані результати, а ще подякували тим, хто їх підтримав.

Герой України Василь Петринюк сподівається, що змагання пам’яті Героїв Небесної Сотні допоможуть згуртувати спортивну еліту краю.

На Теофіпольщині, кажуть спортсмени, бути продовженню олімпійських традицій. Адже зал важкої атлетики переживає велике оновлення. А підростаюче покоління охоче записується у секції та гуртки фізичного виховання.

За підсумками змагань призові місця та медалі завоювали спортсмени з Нової Ушиці та Полонного. А у майбутньому організатори планують провести подібний турнір між ветеранами та молоддю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього