За минулий рік служба зайнятості перевчила більше 6 тисяч хмельниччанДемографічна ситуація в Україні свідчить про те, що протягом найближчого десятиліття відбуватиметься старіння ринку праці. Тому, в умовах інноваційного розвитку економіки є надзвичайно актуальним підвищення освітнього і кваліфікаційного рівня працівників з досвідом роботи, людей старшого віку.За минулий рік служба зайнятості перевчила більше 6 тисяч хмельниччан Демографічна ситуація в Україні свідчить про те, що протягом найближчого десятиліття відбуватиметься старіння ринку праці. Тому, в умовах інноваційного розвитку економіки є надзвичайно актуальним підвищення освітнього і кваліфікаційного рівня працівників з досвідом роботи, людей старшого віку.

Однією з вимог Закону є організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності. Саме така форма організації професійного навчання забезпечує відповідність професійно-кваліфікаційного рівня безробітного тим вимогам, які висуває на сьогодні замовник кадрів.

Протягом 2013 року, на замовлення роботодавців, Хмельницькою обласною службою зайнятості організовано навчання 6192 осіб.

З метою максимального наближення рівня підготовки кадрів до потреб та вимог роботодавців навчання безробітних здійснювалось за індивідуальною формою, шляхом стажування та підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення. Безпосередньо на базі 1298 підприємств, установ та організацій професійне навчання проходили 3747 безробітних.

Про ефективність навчання під конкретне замовлення роботодавців свідчить рівень працевлаштування безробітних після його завершення який становить 99,3%.

Хмельницький регіональний центр зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього