Вчора у Хмельницькому на Народному віче представники ультрас спалили прапор Партії регіонівПрапор, який хлопці, як вони кажуть, зірвали з офісу Партії регіонів, спалили на постаменті пам\”ятника під оплески. Правоохоронців у цей момент поруч не було.Прапор, який хлопці, як вони кажуть, зірвали з офісу Партії регіонів, спалили на постаменті пам\”ятника під оплески. Правоохоронців у цей момент поруч не було.

Так ультрас висловили свій протест проти Партії Регіонів та Компартії України, яких, як вони вважають, не повинно бути. Хлопці, які це зробили, не бояться відповідальності за свій вчинок і планують ще спалити прапор комуністів.

З офісу Партії регіонів, який знаходиться на майдані Незалежності, зірвали також табличку та розбили її. Народ аплодував. Розтрощену табличку кинули під ноги виступаючому народному депутату Укрпаїни від \”Свободи\” Ігорю Сабію.

Це не перше спалення прапору біло-синіх.

березні 2013 року 21-річний свободівець Віктор Бурлик спалив прапор Партії регіонів перед пам’ятником Кобзарю під час урочистостей до річниці народження Шевченка. За цей вчинок юнаку присудили 5 діб за гратами. Пізніше, у квітні 2013 року партійному стягу регіоналів дісталося від рухівця Сергія Скоробогатого. Той спалив його у центрі міста, та за грати не потрапив – відбувся кількома судовими засіданнями.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього