Вчора в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся традиційний щорічний звітний концерт аматорських колективів закладів освіти району13 лютого, в рамках районних заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся традиційний щорічний звітний концерт аматорських колективів закладів освіти району «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина!».
13 лютого, в рамках районних заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся традиційний щорічний звітний концерт аматорських колективів закладів освіти району «Квітуй во славу України, талантів молодих перлина!».

Учасників звітного концерту привітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Патюк, заступник голови районної ради Олексій Колоднюк, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України Григорій Гончарук. У своєму вітальному слові Юрій Леонідович Патюк зазначив, що майстерність учасників та організація заходу є свідченням проведеної великої роботи із обдарованими дітьми району та творчого зростання юних артистів. Це дуже радує і мене особисто, і всіх жителів району. Сьогодні на цій сцені ми побачимо багато дитячих колективів та окремих виконавців, дуже талановитих, перспективних, які, думаю, незабаром підкорять не тільки обласні підмостки, а з часом підуть і далі.

Цьогорічний творчий звіт організовується в рамках відзначення у нашій державі 200-річчя від дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка з метою пропаганди культурної спадщини, виявлення юних талантів України з подальшим втіленням ними сценічного мистецтва на благо народу України. Минулий 2013 рік за ініціативи Президент України Віктора Януковича було оголошено Роком дитячої творчості. І сьогодні ми підводимо його підсумки. До звітного концерту було включено 22 номери художньої самодіяльності юних аматорів сцени з Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, ліцей ім.М.Островського», Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№ 5 ім.О.П.Онищука, гімназія», Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія ім.Р.Й.Бортника», Новосільскої ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок № 7», Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Ізяславської дитячої школи мистецтв, М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславуської спецшколи-інтернат, Плужненської санаторної школи-інтернат, Ріпківського НВН «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка». У мистецькому звіті були представлені: вокальний жанр, хореографія, художнє читання, оркестр духових інструментів, лялькова виставка, театральне мистецтво та інші. Кожен виступ глядачі зустрічали бурхливими аплодисментами за захопленням, а компетентне жур високо оцінили майстерність виконання. У вестибюлі будинку творчості було розгорнуто виставку виробів художнього та декоративно-ужиткового мистецтва учнів закладів освіти району. 13.02.2014 р.

За матеріалами: http://odtrk.km.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього