Наразі голова Хмельницької обласної адміністрації знаходиться у «заручниках» розлюченого натовпу, який вимагає від нього заяву на звільнення.
Від Леоніда Пруса «молодчики» вимагають написати заяву на звільнення. З рукоприкладством…Вранці представники ВО «Свобода», громадського об’єднання «Майдан» та самооборони, просто представники громадськості завітали до кабінету голови Хмельницької обласної адміністрації Леоніда Пруса.
Від Леоніда Пруса «молодчики» вимагають написати заяву на звільнення. З рукоприкладством…
Натовп незадоволений кадровою політикою губернатора та тим, що він відмовився підписувати із ними меморандум про співпрацю. Останній документ, за словами Пруса, не має ніякої юридичної сили, тому ставити під ним підпис він відмовляється. Це настільки не сподобалося «гостям» губернатора, що вони зчинили галас і почали вимагати від Пруса написати заяву на звільнення.
Від Леоніда Пруса «молодчики» вимагають написати заяву на звільнення. З рукоприкладством…
Таку заяву губернатор писати теж відмовився, тож неврівноважені представники громадськості почали застосовувати до нього силу і шарпати за одяг. До будівлі Хмельницької ОДА стягнули правоохоронців та під’їхало кілька «швидких». Коли до кабінету втихомирювати «молодчиків» зайшли працівники спецпідрозділу «Грифон», хтось позаду Пруса розпилив газ, почалася бійка. Губернатор намагався втекти, але його не пустили, при цьому на ньому порвали одяг. У кабінеті ще раз пустили газ. За кілька хвилин Леонід Прус вискочив у відчинене вікно у внутрішній двір Будинку рад, де його знову догнали «молодчики» спортивної статури та почали шарпати і бити. Губернатору розбили окуляри та взяли у міцне кільце. При усьому цьому правоохоронці просто споглядають за ситуацією і не втручаються у процес. На місце подій уже прибув начальник обласного управління МВС у Хмельницькій області Олександр Розізнаний, його заступник Роман Гаврилюк, начальник міського управління МВС Василь Птащук. Але навіть вище керівництво міліції у процес не втручається і наказу припинити бійку в державній установі ніхто не віддає.

Від Леоніда Пруса «молодчики» вимагають написати заяву на звільнення. З рукоприкладством…
Наразі голова Хмельницької обласної адміністрації знаходиться у «заручниках» розлюченого натовпу, який вимагає від нього заяву на звільнення. Але, не дивлячись ні на що, губернатор продовжує стійко триматися, опиратися «молодчикам» та не писати заяву на звільнення на догоду «бєспрєдєльщикам».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього