Від платників Поділля казна отримала понад два з половиною мільярда гривень
Протягом січня-жовтня 2014 року бізнес-спільнота Хмельниччина направила до зведеного бюджету України 2 мільярди 553 мільйони гривеньВід платників Поділля казна отримала понад два з половиною мільярда гривень
Протягом січня-жовтня 2014 року бізнес-спільнота Хмельниччина направила до зведеного бюджету України 2 мільярди 553 мільйони гривень, що на 152 мільйони більше, ніж у аналогічному періоді торік.

Відтак державна скарбниця отримала 963 мільйони гривень, а бюджети місцевих громад регіону – 1 мільярд 590 мільйонів гривень.

Левову частку доходів державної скарбниці складають податки на додану вартість та прибуток. Наразі збір ПДВ в регіоні складає майже півмільярда гривень, оподаткування ж прибутків підприємств додало до казни держави 272 мільйони гривень.

У дохідній структурі скарбниць територіальних громад домінуючу частку займає податок на доходи фізичних осіб. Власне, надходження з нього складають 1 мільярд 152 мільйони гривень, що на 45 мільйонів більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Другою за фінансовою потужною складовою доходів місцевих скарбниць стала плата за землю. Протягом десяти місяців 2014 року подільські землекористувачі спрямували до казни понад 200 мільйонів гривень, у порівнянні з минулорічними показниками вони наростили сплату на 10 мільйонів.

Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належить малому бізнесу краю. Адже «спрощенці» спрямували до місцевих бюджетів більше 153 мільйонів гривень єдиного податку, перевищивши минулорічні результати на 20 мільйонів гривень.
Крім того до державних позабюджетних соціальних фондів від платників Поділля протягом десяти місяців 2014 року надійшло майже 3 мільярди гривень ЄСВ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього