Від початку року близько сотні хмельничан в ПриватБанку оновили свій старий автомобіль на новий
Унікальна програма для автомобілістів від ПриватБанку набирає неабияких обертів на Хмельниччині. Від початку року ПриватБанк викупив близько сотні автомобілів, які були у використанні, а 86 з них – за програмою Traid-in, що передбачає заміну на нове або новіше авто із доплатою, причому доплата може бути оформлена як кредит.Від початку року близько сотні хмельничан в ПриватБанку оновили свій старий автомобіль на новий
Унікальна програма для автомобілістів від ПриватБанку набирає неабияких обертів на Хмельниччині. Від початку року ПриватБанк викупив близько сотні автомобілів, які були у використанні, а 86 з них – за програмою Traid-in, що передбачає заміну на нове або новіше авто із доплатою, причому доплата може бути оформлена як кредит.
\”Умови в ПриватБанку з викупу та продажу автомобілів б/у є унікальні та прийнятні, як для продавців так і покупців, – відзначає керівник напрямку споживчого кредитування Ігор Бобко. – Незалежна оцінка автомобілів, які купує ПриватБанк, проходить на сертифікованих СТО і ні в кого не викликає ніяких сумнівів щодо ціни, а широкий вибір нових авто робить програму Trade-In популярною\”.
Оцінка автомобілів, які клієнти хочуть продати, відбувається абсолютно безкоштовно. Ціна залежить від стану і комплектації авто та відповідає ринковій. Вартість автомобіля після викупу банком клієнт може отримати як готівкою, так і у вигляді передоплати за новий автомобіль, який можна вибрати на будь-якій площадці ПриватБанку по всій Україні.
На сайті planetavto.com.ua сьогодні представлені більш ніж 1000 як нових, так і вживаних автомобілів в усіх областях України. Окрім цього можна самостійно оцінити свого залізного коня, відвідавши розділ сайту \”Хочу продати автомобіль\”. Також на сайті можна записатися на аукціон з вибраного авто та подати заявку на кредит, рішення по якому приймається банком протягом двох годин. Забрати автомобіль можна відразу ж після внесення авансу і підписання договору. На сайті ще можна завантажити мобільні додатки для смартфонів, які будуть корисні автомобілістам.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього