Від початку року ПриватБанк в Хмельницькій області зарахував своїм клієнтам більше 15 млн гривень бонусів
Від початку року більше 15 млн грн зараховано, а понад 11 млн грн витрачено бонусних коштів у мережі магазинів-партнерів програми “Бонус Плюс”.Від початку року ПриватБанк в Хмельницькій області зарахував своїм клієнтам більше 15 млн гривень бонусів
Від початку року більше 15 млн грн зараховано, а понад 11 млн грн витрачено бонусних коштів у мережі магазинів-партнерів програми “Бонус Плюс”.
“Програма “Бонус Плюс” приносить відчутну економію як клієнтам-покупцям так і продавцям – збільшення оборотності та клієнтопотоку, – повідомляє керівник напрямку програми “Бонус Плюс” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Дзяворук. – Лише за жовтень місяць поточного року клієнтам Хмельницької області наші партнери, а їх сьогодні- 2133, нарахували понад 600 тис. грн”.
Нагадаємо, що “Бонус Плюс” – це загальнонаціональна програма лояльності, розроблена ПриватБанком для торгово-сервісних підприємств, які приймають до оплати пластикові картки. При розрахунку картками ПриватБанку підприємство повертає покупцеві частину витрачених коштів у вигляді бонусів на спеціальний рахунок “Бонус Плюс”. Накопичені бонуси можна витратити у будь-якій торговій точці, яка є учасником програми.
ПриватБанк також нараховує бонуси як додаткові відсотки по депозиту. Так за жовтень місяць банк нарахував хмельничанам понад 1 млн 300 тис. грн. Витрачено ж клієнтами в торговосервісній мережі близько 1 млн. грн.
На сьогодні залишки рахунків “Бонус Плюс” клієнтів Хмельницької області складають понад 10 млн грн. Деякі клієнти і не підозрюють про те, що у них є бонусні кошти. Для перевірки балансу бонусного рахунку можна завантажити мобільний додаток Бонус Плюс або Приват24.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього