Від поранень помер спецпризначенець  хмельницького 8-го полку Євген Добровик
З початком військових дій на сході України у складі полку Євген був направлений у зону АТО для виконання бойових завдань, де 4 вересня отримав важкі поранення. Від отриманих поранень Євген помер 8 вересня у львівському шпиталі.Від поранень помер спецпризначенець  хмельницького 8-го полку Євген Добровик
З початком військових дій на сході України у складі полку Євген був направлений у зону АТО для виконання бойових завдань, де 4 вересня отримав важкі поранення. Від отриманих поранень Євген помер 8 вересня у львівському шпиталі.
24-річний Євген Добровик народився у Дунаївцях. Закінчив 9 класів міської школи №2, продовжив навчання у місті Черкаси. Після школи повернувся на батьківщину та вступив до Подільського Державного Аграрно-технічного Університету, де здобув освіту за напрямком \”Фінанси і кредит\”.
В 2011 році за контрактом вступив до восьмого полку спецпризначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Під час служби продовжував навчання на заочному факультеті для отримання повної вищої освіти.
За попередньою інформацією прощання з Євгеном та поховання відбудуться 10 вересня.
Вічна пам\’ять Герою!!!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього