Відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної програми захисту прав споживачів у Хмельницькій області на 2014-2015 рокиВідбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної програми захисту прав споживачів у Хмельницькій області на 2014-2015 роки, яку очолює заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.
Відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної програми захисту прав споживачів у Хмельницькій області на 2014-2015 роки, яку очолює заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль.

Представлений на засіданні проект – це спільна робота структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, зокрема товариства споживачів області та Хмельницької обласної спілки “Якість Поділля”.

Представляючи головного розробника Регіональної програми – Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, заступник директора департаменту Олена Дмитрієнко констатувала, що проект програми розроблено у відповідності із стратегічними пріоритетами, визначеними у Програмі економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, адже: “Захист законних прав споживача має вагоме значення у контексті виконання завдань Президента України Віктора Федоровича Януковича та Уряду щодо покращення якості життя громадян у державі. Питання захисту прав споживачів знаходиться також на особистому контролі голови обласної державної адміністрації Василя Степановича Ядухи”.

Проблемних питань у сфері захисту прав споживачів багато і вони потребують комплексного підходу з боку усіх суб’єктів, причетних до питань якісного обслуговування населення області.

Метою Регіональної програми є консолідація зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських об’єднань споживачів з метою створення належних умов для забезпечення захисту інтересів і прав громадян як споживачів товарів, робіт та послуг.

Тож, основні заходи з реалізації цього завдання у поточному та наступному 2015 році і стали предметом розгляду членів засідання, за результатами якого підготовлено ряд пропозицій, які у робочому порядку будуть враховані під час підготовки матеріалів для представлення на розгляд сесії обласної ради.

Розміщено О.Штойко. За матеріалами Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього