Відбулося засідання виконавчого комітетуЧлени виконкому під час чергового засідання заслухали та обговорили 47 питань порядку денного, які стосуються різних галузей життєдіяльності міста. За результатами роботи серед низки важливих рішень ухвалено внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про затвердження Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2014 рік.Члени виконкому під час чергового засідання заслухали та обговорили 47 питань порядку денного, які стосуються різних галузей життєдіяльності міста. За результатами роботи серед низки важливих рішень ухвалено внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про затвердження Програми економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2014 рік.

Представляючи проект рішення з цього питання директор департаменту економіки міської ради Олена Бохонська звернула увагу на те, що Програма розроблена на основі матеріалів і пропозицій, наданих управліннями і відділами міської ради. Однією з основних складових програми є аналіз соціально-економічного розвитку м. Хмельницького у 2013 році. \”Результати міста у 2013 році в цілому непогані, зроблено чимало. Попередня програми виконана майже повністю. Із 198 запланованих заходів не виконано лише 8, з яких 7 перенесено на 2014 рік. За підсумками 2013 році місто Хмельницький отримало непогані показники, за результатами рейтингової оцінки, що проводиться облдержадміністрацією, місто Хмельницький посіло 2 місце (в 2012 р. – 6), перше – м. Славута, далі – Хмельницький, Нетішин, Кам’янець-Подільський, Шепетівка\”, – зауважила Олена Валеріївна.

Щодо мети і пріоритетів економічного та соціального розвитку міста на 2014 рік, які виписані у другому розділі Програми, то вони передбачають створення умов для трансформування економіки у конкурентоспроможний господарський комплекс, який має забезпечити належні умови для всіх мешканців міста та наближення життя до рівня європейських стандартів.

Пріоритетними в розвитку міста Хмельницького у 2014 році стануть такі напрямки: збереження досягнутих результатів та подальший економічний розвиток міста насамперед шляхом сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста, сприяння модернізації виробничих процесів та впровадженню інноваційних технологій на підприємствах різних форм власності, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, подальше вдосконалення системи надання адміністративних послуг; . підвищення стандартів життя хмельничан; покращення здоров’я населення, відродження культурних і просвітницьких традицій; забезпечення стабільної екологічної ситуації.

Наступний блок – це сформовані по окремих галузях 7 основних напрямків: основні проблеми, головні цілі та завдання на 2014 рік та очікувані результати від реалізації запланованих завдань.

Остання складова – це 4 додатки, в яких передбачені конкретні заходи для забезпечення виконання завдань Програми економічного та соціального розвитку м. Хмельницького на 2014 рік. Для кожного напрямку сформовано свої заходи, всього 181 захід.

На основі оцінки досягнутого рівня економіки і соціальної сфери міста та очікуваних тенденцій зміни цих факторів у 2014 році виконавчий комітет одностайно підтримав запропонований проект рішення.

Іншими рішеннями на розгляд сесії міської ради визначено внести пропозиції про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2013 рік, про затвердження Положення про Хмельницький міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя” (в новій редакції), про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження змін до Статуту міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” тощо.

Розглянувши клопотання управління охорони здоров’я, з метою захисту прав та інтересів громадян, які потребують опіки(піклування), виконавчий комітет міської ради затвердив Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Ще одним рішенням з цільового фонду Хмельницької міської ради передбачено кошти на проведення заходів свята “Проводи Зими – зустріч Весни”, яке планується провести в нашому місті 23 лютого.

Традиційно прийняті рішення щодо квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті міської ради, про надання дозволів на експлуатацію об’єктів поводження з небезпечними відходами, про внесення змін в окремі попередні рішення виконавчого комітету, про призначення піклувальників для неповнолітніх сиріт, про внесення пропозицій на розгляд сесії міської ради.

Члени виконавчого комітету також розглянули і прийняли рішення з інших питань, які стосуються діяльності галузей соціального захисту, житлово-комунального господарства, комунального майна, архітектури. Частина прийнятих рішень спрямована на врегулювання земельних відносин, оформлення права власності та розвиток торговельної мережі тощо.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього