На земельні торги було виставлено 6 земельних ділянок
Відбувся земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок у місті ХмельницькомуНа земельні торги було виставлено 6 земельних ділянок. За результатами проведення торгів продано право оренди на 3 земельні ділянки різного призначення. Загальна стартова ціна лотів – 146405,42 гривень. За результатами торгів їх вартість піднялася до 172019,42 гривень, що на 25614 гривень є вищою від початкової.
Перед початком аукціону, який провели у сесійній залі міської ради, голова комісії з питань оренди земельних ділянок, перший заступник міського голови Олександр Вінніков поінформував присутніх, що для участі в аукціоні на придбання права оренди терміном на 3 роки надійшло 11 заяв на 6 земельних ділянок, а саме: на земельні ділянки, що знаходиться за адресою: вул. П. Мирного, 18/2, площею 2,0000 га, під будівництво торговельного центру подано 5 заяв; на земельну ділянку, що на вулиці Сонячній, 63, площею 0,085 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) подано 2 заяви; на земельну ділянку на вулиці Трудовій, 5/5 Б, площею 0,02 га, під будівництво об\’єкту комерційного призначення (автотехобслуговування, оптова торгівля та комерційні послуги, ринкова інфраструктура, дослідження та розробки) подано 4 заяви.
Відбувся земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок у місті Хмельницькому
Відбувся земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок у місті Хмельницькому
На земельні ділянки, які знаходяться за адресами: вулиця Тернопільська, 17/1К, площею 1,0000 га, для будівництва об’єктів комунального і виробничого призначення; на вул. Пілотській, 79/1, площею 1,9137 га, для будівництва об’єктів виробничого призначення; на вулиці Госпітальній, 2/1, площею 0,4847 га, для будівництва об’єктів виробничого призначення, за словами першого заступника міського голови, не надійшло жодної заяви, тому згідно із Земельним кодексом України земельні торги по цих ділянках визнані такими, що не відбудуться у зв’язку із відсутністю учасників.
Ознайомивши учасників торгів із порядком проведення аукціону, ліцитатор – представник приватного підприємства «Фірма «СОМГІЗ» Оксана Цифуляк розпочала земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди озвучених земельних ділянок.
Після проведення аукціону переможці торгів підписали протокол аукціону та уклали договір оренди земельної ділянки.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій