До кандидатів у народні депутати по округу №190 від демократичних сил до Сергія Вавринчука, Романа Мацоли, Василя Сидора, Андрія Зелінського, Сергія Оврашко та Анни Побережної
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадських активістів Славутчини, Шепетівщини та ПолонщиниВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадських активістів Славутчини, Шепетівщини та Полонщини
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадських активістів Славутчини, Шепетівщини та Полонщини
До кандидатів у народні депутати по округу №190 від демократичних сил до Сергія Вавринчука, Романа Мацоли, Василя Сидора, Андрія Зелінського, Сергія Оврашко та Анни Побережної

Шановні панове!
Просимо Вас зняти свої кандидатури на користь Ковальчука Василя, учасника АТО, члена ВО «Свобода».
Пане Вавринчук, Ви добре знаєте екологічні проблеми нашої області, маєте досвід у їх вирішенні, не залишайте, будь ласка, цей болючий фронт, коли відкриваються справжні перспективи збереження нашого довкілля.

Пане Мацола, Ваш досвід у веденні бізнесу неоціненний! Станьте надійним інвестором для нашого краю, займіться, будь ласка, бізнесовою освітою нашої молоді (і сільської, і міської), передайте їй свої знання про спілкування та співпрацю з іноземними партнерами, об’єднайте навколо себе креативних, ініціативних, готових наполегливо йти до перемоги. Нам такого лідера на місцях не вистачає.

Пане Оврашко, ми не бачимо Вашої передвиборчої програми, не примушуйте нас, будь ласка, обирати Вас наосліп, довіряючи лише Вашим діям. Хоча ми розуміємо Ваші обставини.

Пані Побережна, Вам, молодій, освіченій, зацікавленій у різноманітних проблемах: порятунок навколишнього середовища, гендерні питання, розвиток бізнесу – легко буде створити відповідну громадську організацію, яка захищатиме демократичні перетворення в нашому суспільстві. Чим більше громадських об’єднань працюватиме на теренах Хмельниччини, тим дієвішими будуть реформи.

Пане Сидор, Ви чимало зробили для Славути, у Вас є план її розвитку на багато років. Кому, як не Вам, здійснювати давно задумане, коли нарешті готується децентралізація влади, кому, як не Вам, втілювати реформу місцевого самоврядування із знанням справи.
А головне – рішучу зміну корупційної системи влади довірмо тому, хто довів силу власної позиції кров’ю, Василеві Ковальчуку .

З повагою громадські активісти Майдану та інших громадських організацій північного краю Хмельничинни.

Василь Ковальчук є учасником АТО, громадським активістом, членом партії “Свобода”. Він пройшов найстрашніші бої російсько-української війни – Слов’янськ, Саур-Могилу, Іловайськ.
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадських активістів Славутчини, Шепетівщини та Полонщини

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і