Відкрито кримінальне впровадження проти чиновника Хмельницької обласної ради
Працівники управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області в ході реалізації оперативної інформації викрили факт зловживання службовим становищем високопоставленим чиновником Хмельницької обласної ради.Відкрито кримінальне впровадження проти чиновника Хмельницької обласної ради
Працівники управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області в ході реалізації оперативної інформації викрили факт зловживання службовим становищем високопоставленим чиновником Хмельницької обласної ради.
В березні поточного року, діючи в інтересах одного з товариств з обмеженою відповідальністю, посадовець підробив офіційні документи щодо передачі в постійне користування земельної ділянки, на якій знаходились будівлі, та неправомірно надав товариству згоду на знесення вказаних об’єктів. Через місяць після отримання в користування землі. ТОВ будівлі незаконно демонтувало, в результаті чого територіальній громаді області завдано матеріальних збитків на суму 1 млн.820 тис. грн.
Прокуратура Хмельницької області за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Хмельницької обласної ради відкрила кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту