Відкриття фестивалю «Хмельницький камер фест»
Відкриття щорічного фестивалю «Хмельницький камер фест» відбудеться у перший тиждень після Великого дня Світлого Христового Воскресіння.Відкриття фестивалю «Хмельницький камер фест»
Відкриття щорічного фестивалю «Хмельницький камер фест» відбудеться у перший тиждень після Великого дня Світлого Христового Воскресіння. Програма концерту співзвучна піднесеному духовному настрою цих днів. В ній прозвучать твори видатних французьких авторів – Лео Деліба та Франсіса Пуленка, написані під впливом християнської традиції та світогляду.

Концерт для органу, струнного оркестру і літавр соль мінор Ф. Пуленка створювався у 1938 році, в період кардинальних змін у поглядах митця. За словами Пуленка, у ньому «прокинувся нащадок суворих і богобоязливих горців, які знаходили у релігії втіху від земних бід». У Концерті також відчутні зв’язки з музикою Баха, Моцарта і Чайковського.

Лео Деліб – композитор ХІХ століття. Його музика відрізняється особливою чистотою французького стилю – лаконічна, барвиста, гнучка мелодично і ритмічно, по-романтичному відкрита. Як відомо, стихія композитора – це музика для театру і балету, але, працюючи органістом в соборах Парижу, Деліб звертався і до духовних жанрів.

Зразковий дитячий хор «Подільські солов\’ї» Хмельницької дитячої музичної школи №1 (художній керівник та диригент – Наталія Бухта) та камерний оркестр виконають Месу Лео Деліба, що складається з п’яти частин: І. Kyrie eleison (Господи, помилуй); ІІ. Gloria in excelsis Deo (Слава в вишніх Богу); ІІІ. Sanctus (Свят); ІV. O salutaris Hostia (о, Жертва спасіння); V. Agnus Dei (Агнець Божий).

Участь беруть:
Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії
Художній керівник і головний диригент – Олександр Драган
Диригент програми – Тарас Мартиник
Солістка– заслужена артистка України Наталія Молдован (орган)
Зразковий дитячий хор \”Подільські солов\’ї\” Хмельницької дитячої музичної школи №1
Художній керівник та диригент – Наталія Бухта

У програмі:
1. Ф.Пуленк концерт для органу,струнного оркестру і літавр
2. Л. Деліб: Меса

Дата:
17 квітня, п\’ятниця, 18.30, Органний зал

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього