Відпочинок для дітей-переселенців на Хмельниччині
Літо – це час відпочинку та розваг для дітей.Відпочинок для дітей-переселенців на Хмельниччині
Літо – це час відпочинку та розваг для дітей. Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щодо організації та проведення літнього відпочинку дітей з числа вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим, вже другий рік поспіль співпрацює МГО «Наша спадщина».
Цього літа для дітей вимушених переселенців, які проживають у м. Кам’янці-Подільському, організовано безкоштовний відпочинок в Екстрім центрі «Карабін», що розташований в мальовничому селі Рудківці Новоушицького р-ну, повідомляють на сайті міської ради.
Одним з перших свої незабутні враження та спогади про відпочинок у таборі привіз 13 річний Марк. Наступна зміна відбудеться з 17 по 26 серпня. Заплановано, що у таборуванні в Екстрім центрі «Карабін» візьмуть участь 20 дітей даної категорії.
Співпраця з щодо організації таборування дітей вимушених переселенців, з командою «ВЛАГЕРЕ» продовжується.
За додатковою інформацією звертатися у Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Шевченко, 26) за телефонами 91429, 067 2793088 та у соці.мережі «Фейсбук» – «Група переселенців Кам’янця-Подільського».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього