Відреставрували на відмінно!
В селищі Ропша Ленінградської області напередодні обрушився колишній палац Романових! Причому, якщо поглянути на ситуацію глибше, то валиться ця будівля ще з 2010 року, при цьому перебуваючи на стадії реставрації! Тобто, його ремонтують котрий рік поспіль, а воно постійно валиться і валиться, пише блогер Zloy Odessit.Відреставрували на відмінно!
В селищі Ропша Ленінградської області напередодні обрушився колишній палац Романових! Причому, якщо поглянути на ситуацію глибше, то валиться ця будівля ще з 2010 року, при цьому перебуваючи на стадії реставрації! Тобто, його ремонтують котрий рік поспіль, а воно постійно валиться і валиться, пише блогер Zloy Odessit.
Приміром, ліси, що зміцнювали фасад будівлі, обрушилися ще в 2010 році, пізніше обвалився дах, потім завалилася частина стін. Між тим, Ропшінскій палац Романових входить до списку Всесвітньої спадщини \”Історичного центру Санкт-Петербурга і пов\’язані з ним комплекси пам\’яток\”.
Найцікавіше те, що в 2014 році на збереження та реставрацію палацу було виділено 5 млрд рублів. Хмм … результат, – вражає! Відмінно відреставрували …

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього