Відтепер інваліди самі зможуть обирати санаторій для лікуванняУряд змінив порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування ветеранам війни та інвалідам. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, передає прес-служба міністерства.

«Уряд ухвалив чергове рішення, спрямоване на посилення соціального захисту одних з найбільш уразливих категорій громадян – ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та інвалідів. Зміни до порядку оздоровлення таких громадян дозволять нам суттєво підвищити якість їхнього оздоровлення», – сказала вона.Відтепер інваліди самі зможуть обирати санаторій для лікуванняУряд змінив порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування ветеранам війни та інвалідам. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, передає прес-служба міністерства.

«Уряд ухвалив чергове рішення, спрямоване на посилення соціального захисту одних з найбільш уразливих категорій громадян – ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та інвалідів. Зміни до порядку оздоровлення таких громадян дозволять нам суттєво підвищити якість їхнього оздоровлення», – сказала вона.
Так, за словами чиновниці, внесені зміни надають право вільного вибору ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань та інвалідам санаторно-курортного закладу, путівки до якого придбані за державний кошт.

«Це дозволить забезпечити індивідуальний підхід до потреб кожної людини, оскільки вона сама зможе обирати оздоровчий заклад, який найбільше відповідає її потребам. Цьогоріч за таким принципом вперше оздоровлювалися громадяни, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, що вже дало позитивний результат», – сказала вона.

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницькі патрульні врятували лисеня, яке заплуталось у металевому дроті.

На лінію 102 надійшло повідомлення від небайдужого громадянина