Відтепер у Хмельницькому проконсультуватись з педіатром можна буде по ІнтернетуУ Хмельницькій міській дитячій лікарні презентували інформаційний сайт медзакладу. Відтепер батьки маленьких пацієнтів можуть проконсультуватися з лікарями онлайн. А ще – дізнатися про новітні методики лікування. Щоб допомогти хворим дітям і зібрати кошти на їхнє лікування, медики та журналісти Першого Національного створили сайт клініки. До нього у соцмережах вже приєдналося понад сімсот людей.Відтепер у Хмельницькому проконсультуватись з педіатром можна буде по ІнтернетуУ Хмельницькій міській дитячій лікарні презентували інформаційний сайт медзакладу. Відтепер батьки маленьких пацієнтів можуть проконсультуватися з лікарями онлайн. А ще – дізнатися про новітні методики лікування. Щоб допомогти хворим дітям і зібрати кошти на їхнє лікування, медики та журналісти Першого Національного створили сайт клініки. До нього у соцмережах вже приєдналося понад сімсот людей.
Сайт доступний і простий у навігації. Стати волонтером і допомогти можуть усі охочі. Кожне відділення, кабінети УЗД, поліклініка представлені на сайті. Лікарі кажуть: інтернет-сторінки відкривають для них нові можливості та перспективи.
Медики кажуть: історія лікарні – це 65 років служіння маленьким подолянам, від відділення на 40 ліжок до сучасної клініки на чотириста.

Клініку відзначив Фонд ООН ЮНІСЕФ – як лікарню, доброзичливу до дитини. В Україні закладу присвоєно звання \”Флагман вітчизняної медицини\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього