Відвідуваність депутатами сесій Хмельницької облради публікуватимуть у ЗМІГолова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот вийшов з ініціативою, щоб у місцевих засобах масової інформації публікувати явку депутатів Хмельницької облради за підсумками кожного пленарного засідання сесії облради.Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот вийшов з ініціативою, щоб у місцевих засобах масової інформації публікувати явку депутатів Хмельницької облради за підсумками кожного пленарного засідання сесії облради.

Сьогодні за відповідну пропозицію проголосувала більшість членів президії обласної ради.

“За прикладом Житомирської області пропоную щоразу після сесії обласної ради публікувати у ЗМІ відвідуваність депутатами сесій та комісій облради. Це посилить відповідальність за персональне голосування, а також дисциплінує обранців. Адже часто буває так, що телефонуєш депутату і він каже, що прибуде на сесію, а потім виходить, що обманув і не приїхав”, – зазначив голова облради.

М.Дерикот уточнив, що публікувати прізвища депутатів почнуть після завершення позачергової сесії облради, яка відбудеться 14 лютого.

Нагадыэмо, що з 12 вересня 2013 року на черговій сесії облради картка депутата Хмельницької обласної ради Сергія Ведернікова (фракція Партії регіонів), який попередив про свою відсутність, голосувала.

Це не єдиний випадок, коли на останній сесії порушено персональне голосування. На відео користувача uavov4ik з Youtube видно, що окремі депутати-регіонали не соромляться “виручати” колег-прогульників.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього