"Вечірній квартал" завітає до Хмельницького
Українська корпорація гумору, вітчизняна машина сміху і креативу – «Студія Квартал-95», незважаючи на непросту ситуацію в країні, продовжує радувати всіх своїм чудовим творчістю"Вечірній квартал" завітає до Хмельницького

Українська корпорація гумору, вітчизняна машина сміху і креативу – «Студія Квартал-95», незважаючи на непросту ситуацію в країні, продовжує радувати всіх своїм чудовим творчістю!

До кінця 2014 року глядачів чекає нова неймовірно смішна концертна програма, яку зможе побачити вся Україна. До програми увійдуть найкращі номери та мініатюри з 2х останніх \”Вечірніх Кварталів\”, які пройшли / пройдуть 8-10 жовтня і 10-11 грудня 2014 року в Києві у Палаці \”Україна\”! Гастролі «Кварталу» пройдуть у всіх українських регіонах, об\’єднуючи іскрометним гумором Схід і Захід, Південь і Північ нашої країни.

Гумор «Кварталу» – це чудові ліки від будь-яких прикростей і напастей, що дарує гарний настрій і що дозволяє зберігати оптимізм і здоровий погляд на світ. Всіх, хто зможе потрапити на живий виступ «Кварталу», очікує нова двогодинна програма без антракту. Дві години нестримного реготу та сміху до сліз варті того, щоб піти на це шоу!

13 грудня о 19:00 у Хмельницькій обласній філармонії
Вартість квитків: 250-800 гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього