Великі платники податків Хмельниччини продемонстрували приклади енергетичної самостійності
На базі Дунаєвецького РЕМу під головуванням голови Хмельницької облдержадміністрації Михайла Загородного відбулась спільна нарада Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області, керівників підприємств краю з енергопостачальною компанією ПАТ «Хмельницькобленерго».Великі платники податків Хмельниччини продемонстрували приклади енергетичної самостійності
На базі Дунаєвецького РЕМу під головуванням голови Хмельницької облдержадміністрації Михайла Загородного відбулась спільна нарада Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області, керівників підприємств краю з енергопостачальною компанією ПАТ «Хмельницькобленерго».

У засіданні також взяли участь представники хмельницького територіального представництва національної комісії регулювання енергетики (НКРЕ) України, регіональної інспекції Держенергонагляду, профспілкові активісти, голови райдержадміністрацій, очільники міських громад.

Професійним модератором заходу став голова облдержадміністрації Михайло Загородний, який звернув увагу присутніх на важливість та актуальність підготовки електричних мереж до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, висловив ряд зауважень та пропозицій по даній актуальній темі, спрямовував дискусію у потрібне державницьке русло. «Критерії енергетичного забезпечення і об‘єми споживання електричної енергії областю – це та базова величина, від якої напряму залежить розвиток економіки, створення робочих місць, це зрештою надходження до бюджету». – зазначив Михайло Загородний.

В онлайн-режимі з учасниками наради поспілкувався генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак, який проінформував про ситуацію, що склалася в об\’єднаній енергетичній системі України у зв’язку з бойовими діями на Сході країни, а також зазначив, що потрібно спільно організувати роботу для того, щоб підготуватися до проходження осінньо-зимового максимуму.

Загалом учасники зібрання обговорили особливості енергозабезпечення промислових споживачів області в прийдешньому осінньо-зимовому періоді, порадилися як спільними зусиллями не допустити нової, подібної до минулорічної, кризової ситуації в об’єднаній енергосистемі України.

У ході конструктивної дискусії всі учасники діалогу дійшли висновку: енергоощадливість, раціональне впровадження на виробництві зонного обліку споживаної електроенергії є дієвими способами досягнення стабільності енергосистеми, а отже — надійності енергопостачання в державі. Тож і енергетики, і промисловці, і представники влади домовилися про конкретні спільні кроки у цьому напрямку.

Окремі керівники промислових підприємств, як мовиться, на власному прикладі продемонстрували моделі енергозбереження та енергетичної самостійності.

Так, директор ДП «Красилівський агрегатний завод» Петро Королюк інформував про енергозаощадження та альтернативні види палива, зокрема, ефективність використання твердопаливних котлів, що виробляються на підприємстві. А директор ДП «Новатор» Анатолій Вдовиченко розповів про енергозберігаючі світлодіодні світильники та запропонував усім присутнім відвідати виставку цих новітніх виробів, що знаходилась в приміщені Дунаєвецького РЕМу.

Голова облдержадміністрації Михайло Загородний, підводячи підсумки наради, зазначив, що ініціював таке зібрання з основної метою – щоб всі учасники підійшли до початку осінньо-зимового періоду максимально підготовленими та обізнаними, при якій економії, та при яких реальних цифрах буде отримано безперебійне енергопостачання головних об’єктів життєзабезпечення населення, а також забезпечення ефективної роботи промислових підприємств області.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення