Вчора всю країну та Хмельниччину облетіла новина, Президент звільнив Голову ХОДА
Велика Хмельницька «шахівниця»Велика Хмельницька «шахівниця»
Вчора всю країну та Хмельниччину облетіла новина, Президент звільнив Голову ХОДА Леоніда Пруса. Це мене десь й здивувало але як більшість усіх десь й не здивувало(це мало б бути, просто то питання часу). Але я його вчора бачив коли проходив біля ОДА він йшов собі з якимись двома.. на роботу й це був день, головне йшов собі як то кажуть «на расслабоні». Певне або не знав, що його чекає або знав і як кажуть «баба з возу – Прусу легше».
А тепер до думок..
Щоб то могло бути?
Кому то вигідно?
Хто наступний? Чи буде наступний?
Хто Наступник?

Ну що могло то бути? Й чому зараз? Так питання у тому, що команду Удару яка нічим толковим за час революції та правління-керування – не відзначилась, тільки ляпами, й недієвою бездарною-бездіяльністю(єдиний хто там намагається працювати то його перший зам. Олександр Симчишин але він від іншої політсили).
Тільки поглянути на команду він Удару ,то все стає зрозуміло…
Президент прийняв вірне й правильне рішення по відношенню до громадськості.. звільнив «ляльку»київських Ударних гравців…якого ніхто з народу не хотів.
З другого боку президенту треба своя людина з його команди.
Кому вигідно?? Та усім й колишньому губернатору теж.. такий «груз» скинув, бо не знав нащо йому то треба було, сказали й пішов…
Хто наступний? Та всі хто був в апараті від удару, окрім Симчишина він свободівець, авторитетна людина як у місті так й області. Хоча наче вони конкуренти для президентської команди але… не вороги…

А от хто наступник??
То тут може бути «вінницький слід», вплив Гройсмана на уряд набирає обертів, він наразі є найвірогіднішим кандидатом на посаду голови уряду. Він близька людина й свій в команді президента. Гройсман буде лобіювати свою людину, це може бути хтось з минулого… або як то кажуть «вінницький слід» але з присмаком колишньої ПР…
Пан Ядуха хоч бороду й відростив але тіньовий вплив на деякі кадрові й політичні рішення має..
Тут є такі кандидати:
1.Кольгофер
2.Коліщак
3. Гладуняк

Перший є зятем колишнього вінницького а потім й хмельницького губернатора Коцемира(часів раннього прем`єра Януковича). Як тесть так і зять мають добрі стосунки з колишнім мером Вінниці, а на даний час першим віце в уряді й близькою людиною до «тіла» президента, Гройсманом.
Другий. Віктор Коліщак.
Він теж має виходи на команду президента(недаремно його підтримує партія на виборах до ради),а саме на Гройсмана й думаю ще вище, тим більше він крутиться в орбіті групи Сергія Льовочкіна, який свого часу на посаді голови АП «пропихнув» Віктора на посаду голови Хмельницької РДА, але в підкилимних іграх Ядуха переміг й поставили Кольгофера.
З деяких джерел є інфа… що якщо Коліщак буде йти позаду на виборах то йому дадуть ОДА зараз, щоб він підсилив результати Блоку Президента на виборах по Хмельниччині й Хмельницькому де він балотується по 188 окрузі. За допомогою посади й «нібито адмінресурсу»
Чи то допоможе….питання велике ..чи його призначать…теж …

3. Можливо будуть й інші кандидати…як наприклад «великий шахівник-шахматіст» хмельницької політичної кухні Іван Гладуняк, він тепер в команді іншій ніж був раніше, грає в гру команди Президента..

А можливо Президент нікого не призначатиме до й після 26-го а там вже будуть бачити по ситуації…по результатам..

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього