У Білогірській районній лікарні закінчено капітальний ремонт дитячого відділення. Завдяяки Андрію Шиньковичу палати мають сучасний ремонт та зручні меблі
Велика справа для маленьких пацієнтівВелика справа для маленьких пацієнтів

Білогірська районна лікарня була збудована на початку 90-х. Тож не дивно, що як медперсонал так і пацієнти мали останніми роками не кращі умови для лікування. Одним з найпроблемніших було дитяче відділення. Його приміщення потребувало капітального ремонту, але грошей на суттєві зміни ніяк не вистачало.
Сьогодні, можна сказати, відділення отримало нове життя. Палати мають сучасний ремонт та зручні меблі. Посприяв цьому народний депутат Андрій Шинькович разом з Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи». Особливих змін зазнали санвузли.

– Комісії та й хворі раніше казали, що дитяче відділення потребує капітального ремонту, – згадує заступник головного лікаря Білогірської ЦРЛ Іван Різак. – Зараз ми маємо чудові умови для маленьких пацієнтів. Це і ремонт в палатах і гарні меблі, санітарні вузли для діток відповідають усім умовам, одним словом, завдячуючи Андрію Шиньковичу, – ми маємо все, що хотіли.

Велика справа для маленьких пацієнтів
Велика справа для маленьких пацієнтів
Однією з причин того, що люди не хочуть затримуватись у селі є і стан лікарень. Тому медичним закладам політик приділяє чимале значення.
– Ще восени минулого року ми, разом з представниками громадської обласної організації «За конкретні справи», прийшли до медичного персоналу. Хотіли дізнатись, чим можемо бути корисні. Тоді й звернули увагу на стан дитячого відділення, – розповідає парламентар. В першу чергу намагались зробити щось для дитини, адже вони сюди не від хорошого потрапили, а тепер процес лікування буде проходити у зручніших умовах.
Різниця між тим що було, тим що ми бачимо колосальна, відзначають і самі пацієнти. Адже в комфортних умовах і процес лікування приємніший.
– Маючи троє маленьких дітей – ми часто стаємо «гостями» лікарні, от і зараз знову після грипу потрібно пролікуватися. Звичайно раніше були зовсім інші умови, а зараз малечі більш затишно, та й помити дітей і зручно і приємно, – ділиться враженнями білогірчанка Галина.
На цьому ми не зупинемось, зазначає Андрій Шинькович, з Білогірською клінікою працюватимемо і надалі, аби усі пацієнти відчували себе тут комфортно.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення