Великдень подоляни святкуватимуть у компанії 700 поліцейських
На період травневих свят усі підрозділи поліції та ДСНС переведені на посилений варіант несення служби.Великдень подоляни святкуватимуть у компанії 700 поліцейських
Напередодні травневих свят представники поліції спільно з рятувальниками провели спільний брифінг, під час якого окреслили заходи, які вживатимуться для охорони публічної безпеки у святкові дні.
— У ніч з 30 квітня на 1 травня в 910 культових спорудах відбудуться богослужіння з нагоди Світлого Христового Воскресіння. Планується, що храми відвідає понад 250 тисяч людей. До охорони публічної безпеки ми плануємо залучити понад 700 поліцейських, — говорить начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Валентин Білянський. — Також нам допомагатимуть бійці Нацгвардії та понад півтисячі членів громадських формувань.
Зі свого боку перший заступник начальника Головного управління ДСНС в Хмельницькій області закликав громадян бути обережними під час поводження з вогнем як вдома та на відпочинку, так і в церквах під час святкових богослужінь, повідомяють у секторі комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Загалом на період травневих свят усі підрозділи поліції та ДСНС з метою забезпечення публічної безпеки та недопущення надзвичайних ситуацій переведені на посилений варіант несення служби.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього