Перший звіт про контрольовані операції у межах адміністрування трансфертного ціноутворення за січень-вересень 2013 року подали 53 представника підприємницької громади Поділля
Великий бізнес Хмельниччини звітує про трансфертне ціноутворенняПерший звіт про контрольовані операції у межах адміністрування трансфертного ціноутворення за січень-вересень 2013 року подали 53 представника підприємницької громади Поділля.
Великий бізнес Хмельниччини звітує про трансфертне ціноутворення
Нагадаємо, що завдяки Закону України від 13.05.2014 року № 1260-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення трансфертного ціноутворення», який набув чинності 30 травня 2014 року, перший звіт з трансфертного ціноутворення подавався до 1 жовтня 2014 року.

Зміни до правого поля держави також зробили можливими не застосовування штрафів до кінця 2014 року, у зв\’язку із самостійним коригуванням грошових зобов\’язань, пов\’язаних із зміною цін у контрольованих операціях за період з 1 вересня 2013 по 31 грудня 2014 року.

Крім того, зменшено і розмір штрафів за неподання звітності з 5 відсотків загальної суми контрольованих операцій до 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Також зменшено розмір штрафів за неподання документації щодо окремих операцій зі 100 до 10 мінімальних розмірів заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Більше того, до кінця року (раніше діяла норма до 1 вересня 2014 року) застосовуватимуться штрафні санкції у розмірі 1 гривні за помилки, допущені при розрахунку грошових зобов’язань відповідно до норм статті 39 Податкового кодексу України.
«Наразі територіальними органами ДФС України у Хмельницькій області проводиться відповідний моніторинг поданих звітів на предмет відхилення рівня договірних цін від рівня звичайних, та у разі необхідності, буде прийнято рішення про направлення запиту про надання відповідних документів. Документація щодо проведених контрольованих операцій надається платником податків тільки за запитом ДФС України в паперовій формі за місцем обліку підприємства. Документацію за запитом ДФС України платники податків мають надавати протягом 1 місяця з дня направлення запиту, а для великих платників – двох місяців. Оскільки законом пролонговано період незастосування штрафних санкцій, ми рекомендуємо платникам регіону проаналізувати методику поточного ціноутворення в договорах купівлі-продажу товарів (робіт, послуг), визначити фактори, що впливають на ціноутворення і відкоригувати ціни самостійно, якщо у цьому є потреба, аби свідомо виконати свій обов’язок перед державою», – відзначив перший заступник керівника ДФС у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Нетішині видали буклет про Івана Гладуняка

Працівники Нетішинського міського краєзнавчого музею до дня народження