Веломани з Литви відвідали Кам'янець-Подільський
Двадцять шість велосипедистів з Литви на чолі з лідером опозиції литовського Сейму та колишнім прем’єр-міністром цієї країни Андрюсом Кубілюсом завітали 17 липня до Кам’янця-Подільського в рамках велопробігу \”Повертай направо”.Веломани з Литви відвідали Кам'янець-Подільський
Двадцять шість велосипедистів з Литви на чолі з лідером опозиції литовського Сейму та колишнім прем’єр-міністром цієї країни Андрюсом Кубілюсом завітали 17 липня до Кам’янця-Подільського в рамках велопробігу \”Повертай направо”. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Акція діє вже чотирнадцять років і цьогоріч на знак солідарності з українським народом веломани вирішили проїхати містами Західної України. Стартували та фінішуватимуть учасники у Львові, а загалом до їх маршруту ввійшли такі міста як Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, Бучач та Бережани.
Веломани з Литви відвідали Кам'янець-Подільський
В Кам\’янці-Подільському після екскурсії литовські велосипедисти зустрілися з міським головою Михайлом Сімашкевичем, під час спілкування з яким відзначили європейський рівень міста та обмінялися подарунками.
Після дружньої розмови та солодких частувань учасники велопробігу вирушили далі, а провели їх за місто кам’янецькі велосипедисти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього