Велосипедист з Хмельницького за 40 днів планує відвідати 14 країн
Це не перша його подорож, проте найдовша.Велосипедист з Хмельницького за 40 днів планує відвідати 14 країн
Це не перша його подорож, проте найдовша. Цілей має багато, зокрема – паломництво, популяризація України і Хмельницького та отримання досвіду з облаштування вело-інфраструктури. У довгу дорогу велосипедиста-екстримала відправляла наша знімальна група.

Він називає себе радником міського голови з «неіснуючої» вело-інфраструктури, тож аби все-таки її створити, вирішив перейняти європейський досвід та все побачити на власні очі. Для цього й відправляється разом із друзями у велоподорож країнами Балканського півострова.

Це вже четверта мандрівка Сергія, проте на таку довгу дистанцію – перша. За 40 днів він планує подолати близько 5 тисяч кілометрів. Зупинок у дорозі небагато, лише на нічліг та відпочинок. А зупиняються зазвичай у місцевих жителів.

Вело-туристи перед собою ставлять три основні мети: перша – паломництво святими місцями, друга – побачити, як же в Європі піклуються про велосипедистів, аби перейняти досвід, і третя – рекламування України та Хмельницького, як її зеленого серця.

Нині без фінансової сторони медалі не обійдешся. Тож, свою допомогу для подорожніх велосипедистів надав БО «Фонд Родини Кольгофер». Адже й колеса швидше крутяться, коли знаєш, що їдеш не без підтримки.

Сергій обіцяє привезти із собою новий досвід і, звісно, море вражень, якими він поділиться зі всіма бажаючими. Ми провели його в дорогу і будемо чекати повернення, аби дізнатися, як же минула подорож і чи таки почне розвиватися вело-інфраструктура й у нашому місті.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього