Верховна Рада та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України та Європейського Союзу. За відповідне рішення проголосувало 355 народних депутатів України, а у Стразбурзі його підтримали 535 євродепутатів

Верховна Рада та Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію України та Європейського СоюзуВерховна Рада та Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію України та Європейського Союзу
Верховна Рада та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію України та Європейського Союзу. За відповідне рішення проголосувало 355 народних депутатів України, а у Стразбурзі його підтримали 535 євродепутатів.
Президент України Петро Порошенко одразу в сесійній залі парламенту підписав закон про ратифікацію. Отже, політична частина Угоди запрацює вже з 1 листопада цього року, економічна – з кінця 2015 року, як про це було нещодавно домовлено між сторонами.
Як зазначив народний депутат України Сергій Лабазюк, ратифікація Угоди – це історичний шанс для України, початок її великого європейського шляху. «Сьогоднішня ратифікація Угоди про асоціацію з ЄС – це перший крок, який нарешті твердо зафіксував, в якому напрямку буде рухатися і розвиватися Україна», – підкреслив політик.
Він також зазначив, що ефективність та результативність цього кроку залежить від політичної волі української влади. Саме тому політик звернувся до перших осіб держави та своїх колег-депутатів з проханням не підвести тих людей, які стояли на Майдані та виборювали цей історичний для нашої держави шанс.
« Головне тепер – не підвести і не зрадити тих людей, які захищають зараз країну ціною власного життя. Ми повинні зробити все, щоб Україна раз і назавжди стала європейською державою», – підсумував Сергій Лабазюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього