Веселі Канікули з Богом

З 30 червня до 5 липня при Парафії Різдва Пресвятої Богородицуі та у співпраці з ХОБФ «Карітас» проходить літній відпочинковий християнськй табір «Веселі Канікули з Богом», участь у якому беруть майже 50 дітей.

Веселі Канікули з БогомЗ 30 червня до 5 липня при Парафії Різдва Пресвятої Богородицуі настоятелем якої є отець митрат Іван Данкевич, та у співпраці з ХОБФ «Карітас» проходить літній відпочинковий християнськй табір «Веселі Канікули з Богом», участь у якому беруть майже 50 дітей.

Веселі Канікули з Богом

«Веселі Канікули» – це денний духовно-відпочинковий табір для дітей від 8 до 15 років. Програма табору має загальну тему, а кожного дня розглядаються окремі підтеми. Протягом дня діти разом з аніматорами весело та корисно проводять час. Бо окрім танців, різнорідних забав, пізнавальних гуртків молодше покоління отримує й духовну поживу, перебуваючи у молитві та слухаючи катехитичні науки. І все це відбувається в оригінальний та цікавий для дітей спосіб.
Веселі Канікули з Богом

Надзвичайно цікавою і актуальною цьогоріч є програма табору, яка визначається гаслом: «Хто Чесно грає – той перемагає!»
У виборі тематики чітко відчувається «футбольне забарвлення» і власне розвиток тематик мав би відбуватися як прототип до футбольного матчу між «гріхами і чеснотами». Такий вузький вибір способу виявлення віри як життя за чеснотами, що розуміється як спосіб реалізації Живої Віри.
«Футбольне забарвлення» тематики є стратегічно-педагогічним «ходом» у реалізації даного проекту, адже з однієї сторони це вид спорту який пропонує здоровий спосіб життя, командну гру (розуміння церкви) включно навіть з толеруванням суперника, та є дуже популярним серед молодого покоління. А з іншої сторони «футбольний матч» – це добрий спосіб передати зміст та суть подвизання у християнському житті у якому вірний хоче реалізовувати свою віру живши чеснотливим життям, але «в його ворота хочуть завжди забити гол команда гріхів». (Дві команди по вісім гравців кожна мала б представляти 8 головних гріхів та протилежні їм чесноти.) Дві команди які протиставляються (праведна і грішна), хочуть бути також представленням двох світів: середовища в якому домінує здорова християнська мораль та секуляризованого суспільства.
Особливістю цьогорічного табору в Хмельницькому є те, що участь у ньому беруть діти-переселенці з Криму та східної України.
Табір Веселі Канікіли з Богом проходить у Хмельницькому вже вдруге і його проведення благословив Архиєпископ і Митрополит Кир Василій Семенюк.

Веселі Канікули з Богом
Веселі Канікули з Богом

Залишити відповідь