Ветеран ОВС Хмельниччини знову став на захист рідної держави

Ветеран ОВС Хмельниччини знову став на захист рідної держави
У свої 57 він дає фору 20-річним. Віктор Скакун – спортивний, підтягнутий, сповнений життєвої енергії та оптимізму, а ще — невичерпної любові до Батьківщини. Саме це змусило його після 12 років відпочинку знову стати в стрій, взяти до рук зброю, щоб боронити рідну землю від ворога.Ветеран ОВС Хмельниччини знову став на захист рідної держави
У свої 57 він дає фору 20-річним. Віктор Скакун – спортивний, підтягнутий, сповнений життєвої енергії та оптимізму, а ще — невичерпної любові до Батьківщини. Саме це змусило його після 12 років відпочинку знову стати в стрій, взяти до рук зброю, щоб боронити рідну землю від ворога.
Віктор Іванович Скакун розпочав свою службу в органах внутрішніх справ 1980 року, у 1982 році вступив на навчання до середньої спеціальної школи міліції МВС СРСР. Вищу юридичну освіту здобув, закінчивши у 1987 році Київську вищу школу міліції імені Дзержинського МВС СРСР. Починав з посади оперуповноваженого в Деражнянському райвідділі міліції, згодом перевівся до Полонського РВ, де дослужився до посади першого заступника начальника райвідділу, а потім очолив відділ УБОЗу в Шепетівському РВ УМВС.
Зараз Віктору Скакуну — 57. Він 24 роки віддав службі в органах внутрішніх справ і у 2002 році в званні підполковника вийшов на заслужений відпочинок, а 2011 року, у 25-річницю Чорнобильської аварії, отримав звання полковника міліції.
12 років він перебував на пенсії, але коли розгорілися буремні події на сході нашої держави, знову одним із перших добровольцем призвався на службу до роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан». Віктор Іванович обійняв посаду інструктора з бойової та фізичної підготовки. Наш герой — найстарший у новоствореній роті, але дає фору й молодим. До сьомого поту працює з хлопцями у спортзалі, показує приклад на полігоні, завжди першим йде у марш-кидках на 20 і більше кілометрів.
Ветеран ОВС Хмельниччини знову став на захист рідної держави
Під його батьківським крилом воюють хлопці і в зоні АТО. Зараз Віктор Скакун також там, в одній із найгарячіших точок. Це вже його третя ротація.
— Кожен чоловік у цей нелегкий для України час повинен прийти і виконати свій обов’язок, показати відданість Батьківщині. Це буде великим плюсом і засторогою ворогам, які будуть знати, що ми готові захищати нашу землю, — безапеляційно стверджує Віктор Іванович.
Саме такі люди, як наш герой, із такими непорушними життєвими принципами та переконаннями, вселяють впевненість усім іншим у світле майбутнє, у те, що наша країна обов’язково переможе.
Ветеран ОВС Хмельниччини знову став на захист рідної держави

Залишити відповідь