Ветерани Хмельницького просять припинити марнотратство
Скоротити витрати на безперервне спалювання газу в монументі \”Вічний вогонь\”, що на Проскурівській, пропонують представники ветеранів містаВетерани Хмельницького просять припинити марнотратство
Скоротити витрати на безперервне спалювання газу в монументі \”Вічний вогонь\”, що на Проскурівській, пропонують представники ветеранів міста.

Жодного політичного підтексту у цій пропозиції немає. Вартість газу, який постійно горить перед пам’ятником, становить 140 тисяч гривень на рік. Ветерани, які звернулися до міської ради, вважають, що на сьогоднішній день таке символічне \”жертвоприношення\” є марнотратством порівняно з тими реальними проблемами, які доводиться долати хмельничанам. Вони вважають, що вогонь на вшанування полеглих воїнів можна запалювати у дні урочистостей, а вивільнені таким чином кошти слід спрямувати на інші потреби.

Саме так, під час святкування Дня Перемоги, вже багато років запалюється вогонь біля монументу Слави на проспекті Миру. Не горить газ постійно й у \”вічних вогнях\” інших міст.

Депутати міської ради, втім, не поспішають приймати остаточне рішення щодо \”Вічного вогню\”. Зважають на моральний бік питання: якою б не була економічна і політична криза – ситуація не настільки погана, щоб відключенням \”Вічного вогню\” додавати негативного настрою. Пропозицію наразі обговорено у депутатських комісіях, а рішення має прийняти наступна сесія міської ради.

Водночас начальник міського управління ЖКГ Віктор Чапайда повідомив, що розглядається варіант заміни газового полум’я на сучасну світлодіодну імітацію, яка може діяти постійно та економічно. Поки що це не є проектом, технічні пропозиції вивчаються.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього