Ветерани-податківці Хмельниччини опікуються захисниками України
Народження громадянського суспільства в Україні активізувало діяльність обласного осередку громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби»Ветерани-податківці Хмельниччини опікуються захисниками України
Народження громадянського суспільства в Україні активізувало діяльність обласного осередку громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби». Лише протягом нинішнього року його члени взяли участь у десятках благодійних заходів. Особливе місце у цьому патріотичному процесі відводиться наданню допомоги воїнам, які зі зброєю в руках захищають Незалежність України.

«Сьогодні наша ветеранська організація переймається тими болями, проблемами й турботами, якими живе весь український народ. Ветерани-податківці Хмельниччини перерахували не одну тисячу гривень на всеукраїнський благодійний рахунок, взяли активну участь у наданні благодійної допомоги пораненим бійцям АТО, членам сімей податківців, які беруть участь у військових діях. І будемо продовжувати цю справу до тих пір, поки в Україні не запанує мир». – зазначив голова обласного осередку Асоціації ветеранів податкової служби Михайло Кушнір.

На підтвердження цих слів керівники місцевих первинних організацій ветеранів податкової служби області одноголосно прийняли рішення про виділення коштів зі своїх членських внесків для надання благодійної допомоги захисникам України. На переконання представників старшого покоління податківців, в умовах, коли на Сході нашої країни тривають бойові дії, підтримка української армії має бути всенародною.

На офіційному сайті ДФС України повідомляють, що активними у наданні благодійної допомоги воїнам є ветеранські структури Дунаєвеського та Шепетівського районів, міст Кам‘янця-Подільського та Хмельницького. Та у цьому позитивному ряду на особливу увагу заслуговує керівник первинної ветеранської організації Волочищини Ольга Данчак, яка є одним із учасників волонтерського руху в районі, кожного дня по-материнськи опікується потребами наших воїнів, організовуючи відправку на Схід необхідних речей та продуктів харчування.

«Цю війну ми сприймаємо як всенародну біду, перемогти у якій маємо зусиллями всього народу. Там на Сході воюють кращі представники України, які є справжніми патріотами. А для того, щоб їхні героїчні зусилля були більш результативними, ми відкрили другий фронт – волонтерський. Хочемо вірити, що наша допомога тим, хто стоїть на лінії вогню їм знадобиться. І в Україні нарешті запанує мир», – сказала Ольга Данчак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього