Ветеринари вкотре наголошують на необхідності щорічного проведення щеплення домашніх собак та котів проти сказуУправління ветеринарної медицини повідомляє хмельничанам про встановлення повторного випадку захворювання собаки на сказ у 2014 році. Зокрема, 30 січня до Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини звернувся мешканець вул. Сагайдачного, 87, що в мікрорайоні Лезневе, з приводу захворювання власної собаки, яке виявлялося такими симптомами: пригнічений стан, відмова від їжі, слинотеча, блювота.Управління ветеринарної медицини повідомляє хмельничанам про встановлення повторного випадку захворювання собаки на сказ у 2014 році. Зокрема, 30 січня до Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини звернувся мешканець вул. Сагайдачного, 87, що в мікрорайоні Лезневе, з приводу захворювання власної собаки, яке виявлялося такими симптомами: пригнічений стан, відмова від їжі, слинотеча, блювота.

Спеціалістами ветеринарної медицини міста Хмельницького проведено огляд собаки та встановлено у нього підозру захворювання на сказ. Щеплення проти сказу цей собака не отримував. Того ж дня результатом лабораторного дослідження Хмельницької регіональної державної лабораторії було підтверджено діагноз.

Фахівцями ветеринарної медицини 30 січня на місці та на прилеглій території, де утримувався хворий на сказ собака, проведено дезінфекцію. Також про випадок встановлення захворювання на сказ повідомлено спеціалістів санітарно-епідеміологічної служби міста щодо надання антирабічної допомоги особам, які мали контакт із хворою сказом собакою, та працівників КП « Спецкомунтранс» стосовно проведення заходів з відлову бродячих тварин на території мікрорайону, та доставки їх до притулку «Добро» для запровадження карантину.
Згідно з рішенням №2 від 31.01.2014р. державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій міській раді, в визначеному неблагополучному пункті та загрозливій зоні станом на 5 лютого 2014 року проведено щеплення 55 тваринам, сприйнятливим до захворювання на сказ.

Робота щодо щеплення тварин продовжується.

Працівники КП « Спецкомунтранс» відловлюють безпритульних тварин для їх подальшої стерилізації та проведення щеплення проти сказу.
Ветеринари вкотре наголошують на необхідності щорічного проведення щеплення домашніх собак та котів проти сказу!
Щеплення тварин проводять безкоштовно за адресою: вул. Чорновола,176/1. Телефони для довідок: 64-50-23, 64-50-18.

За інформацією управління ветеринарної медицини в м. Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього