Виборець розшукував нардепа-регіонала з Хмельниччини Герегу у КиєвіАктивіст з Дунаєвеччини Василь Гандзюк напередодні Нового року відвідав столичний Євромайдан, де намагався розшукати народного депутата (фракція Партії регіонів) зі свого 192 виборчого округу Олександра Герегу.

Про це повідомляє телеканал INTV, відео якого розміщене на Youtube.

Пан Гандзюк ходив по Євромайдані з плакатом “Шукаю Герегу!”.Виборець розшукував нардепа-регіонала з Хмельниччини Герегу у КиєвіАктивіст з Дунаєвеччини Василь Гандзюк напередодні Нового року відвідав столичний Євромайдан, де намагався розшукати народного депутата (фракція Партії регіонів) зі свого 192 виборчого округу Олександра Герегу.

Про це повідомляє телеканал INTV, відео якого розміщене на Youtube.

Пан Гандзюк ходив по Євромайдані з плакатом “Шукаю Герегу!”.
“Мене уповноважила громада, аби розшукати нашого депутата Олександра Герегу. Виборці підтримали його на парламентських виборах, оскільки він був безпартійним, але потім переметнувся до Партії регіонів. У людей єдина вимога – нехай пан Герега скаже, як він далі діятиме як депутат, а не меценат”, – заявив активіст.
Як повідомляв НГП, учасники Дунаєвецького Євромайдану (район, що увійшов до 192 виборчого округу) запропонували народному депутату Олександру Герезі зректися Партії регіонів.

“У зв’язку з подіями, що відбуваються в Україні, починаючи з 21 листопада 2013 року, громада Дунаєвецького району Хмельницької області пропонує Вам вийти з депутатської фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України сьомого скликання; приєднатись до опозиції у Верховній Раді; приєднатись до Євромайдану, Народного Віче та Народного об’єднання “Майдан” та від імені громади, що обрала Вас, виступити зі словами підтримки на сцені ЄвроМайдану (Майдан Незалежності, м.Київ)”, – говориться у зверненні.

Текст цього звернення “євромайданівці” передали до місцевої приймальні Олександра Гереги.

Як відомо, у жовтні 2012 року в одномандатному виборчому окрузі № 192 Хмельницької області (Городоцький, Чемеровецький, Дунаєвецький і Ярмолинецький райони) переміг самовисуванець Олександр Герега. 12 грудня 2012 року він став член депутатської фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України сьомого скликання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього