Вибори нового ректора Хмельницького національного університету в самому розпалі
12 жовтня Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на посаду ректора Хмельницького національного університету. Серед кандидатів: чинний очільник вишу Михайло Скиба та проректор з наукової роботи ХНУ Георгій Параска.Вибори нового ректора Хмельницького національного університету в самому розпалі
12 жовтня Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на посаду ректора Хмельницького національного університету. Серед кандидатів: чинний очільник вишу Михайло Скиба та проректор з наукової роботи ХНУ Георгій Параска.
Згідно з новим законом «Про вищу освіту» ректорство стане великою відповідальністю для того, хто сяде у головне крісло вузу. Адже, виші стають незалежними – як освітньо так і економічно. Георгій Параска заявив, що має і сили, і бажання, і можливості. Проректор впевнений, що для успішної роботи університету потрібно – підвищення довіри та рейтингу Хмельницького національного серед подолян, збільшення конкурентоспроможності вишу та агресивна зовнішня політика діяльності. Колеги кандидата переконують, у ролі ректора теперішній проректор зробить значно більше, тому що має досвід і завжди дивиться тільки вперед. Детальніше про це дивіться у репортажі телеканалу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього