Вибори по-хмельницьки або ігнорування законодавства України обласною виборчою комісією
За останніми даними залишилось чотири райони в області області, від яких ТВК під різними приводами не приймає протоколи.Вибори по-хмельницьки або ігнорування законодавства України обласною виборчою комісією
У той час коли подоляни як і всі українці сподівались на чесні вибори до місцевих рад Хмельницька обласна ТВК використовує чи не усі методи аби завадити встановити результати волевиявлення. Так за останніми даними залишилось чотири райони в області області, від яких ТВК під різними приводами не приймає протоколи. До останніх відноситься Городоцька районна виборча комісія.

2 листопада зареєструвавшись члени Городоцької ТВК привезли усі необхідні протоколи у вищу інстанцію, та з невідомих причин приймати їх комісія відмовилась. Розгляд скарг вимагав певних уточнень, та до протоколів руки так і не дійшли. Комісія без жодних аргументів відмовилась приймати документи.

Жодних коментарів голова комісії не надав і представникам ЗМІ. Судячи з поведінки законних підстав для відмови у прийнятті протоколів про підсумки голосування в Городоцькому районі він і сам не знайшов.

Хмельницька обласна виборча комісія не тільки сама порушувала закон, а ще й примушувала до цього членів Горододоцькоі РВК. Адже згідно статті 84 пункту 4 Закону \”Про місцеві вибори\” вони аж ніяк не могли повернутися з протоколами до Городоччини.
Порушення закону вбачається і в оголошенн технічноі перерви в роботі обласної виборчої комісії, засідання якої закон визначив як безперевне. Та не у Хмельницькому. Тут комісії дозволено чи не все!
Повне ігнорування волевиявлення виборців Городоччини доводить той факт, що Так і не зачитавши протоколи, голова ТВК іх просто залишив у закритій залі засідання. Без жодних правомірних на це підстав і пояснень.

Чи мають право підбивати підсумки волевиявлення українців люди, які самі ж відкрито та без жодних докорів сумління порушують законодавство? Та чи за таких умов мають обиратися ті, хто відстоюватиме інтереси людей у органах місцевої влади? Питання відповіді на які цікавлять не одну тисячу, в даному випадку подолян.
Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього