Вибори у Старокостянтинові: чим ближче до фіналу, тим більше сюрпризів
Проміжні вибори до Хмельницької обласної ради по округу №22 (місто Старокостянтинів) набирають обертівПроміжні вибори до Хмельницької обласної ради по округу №22 (місто Старокостянтинів) набирають обертів. Час йде. Фаворити визначені. Фінал близький.
Вчора стало відомо, що з марафону зійшов один з кандидатів на депутатський мандат. Колишній «регіонал» В’ячеслав Кучер, директор «Старокостянтинівського заводу залізобетонних шпал», знявся з перегонів на користь іншого, на його думку, більш сильного кандидата – Сергія Ковальова. Останній раніше працював першим заступником начальника управління МВС України в Хмельницькій області, але був, як і його «шеф» Олександр Розізнаний, звільнений з лав МВС внаслідок люстрації.
Вибори у Старокостянтинові: чим ближче до фіналу, тим більше сюрпризів
Отож, сьогодні стати депутатом Хмельницької обласної ради замість Анатолія Демида, генерального директора ТОВ «Ясен», колишнього члена фракції Партії регіонів, хочуть уже семеро претендентів. Серед них – екс-губернатор Хмельницької області, старокостянтиновець Леонід Прус, уже згадуваний Сергій Ковальов, головний бухгалтер Старокостянтинівської дирекції ХОВФССЗТВП Олександр Коваль, 22-річний безробітний з Віньковецького району Сергій Яніцький, військовослужбовець із зони АТО, старокостянтиновець Андрій Чорноуз, директор ТОВ «Альфа-газ» Віталій Скоп та лікар-офтальмолог Старокостянтинівської районної лікарні Юрій Сторожук.
Щодо лідерів, то найбільші шанси перемогти на старокостянтинівських виборах та отримати депутатський мандат сьогодні мають троє кандидатів. Перший, звісно, Леонід Прус. У Старокостянтинові його знають, адже він місцевий – тут закінчив школу, тут живе, тут працює його дружина звичайною нянею у дитсадочку, тут вчаться його діти. Він для старокостянтинівців «свій хлопець», якого вони добре знають. Крім того, Леонід Іванович не замішаний у жодних корупційних схемах ані в місті, ані в області. Навіть працюючи на посаді голови Хмельницької обласної адміністрації, не нажив собі якихось статків. Утім, Прус не «збагатився» і авторитетом серед людей. Його губернаторство було одним із найбурхливіших. І найбільше, мабуть, запам’яталося мешканцям області втечею від оскаженілої юрби через вікно.
Вибори у Старокостянтинові: чим ближче до фіналу, тим більше сюрпризів
Другий – Юрій Сторожук, якого висунула ВО «Свобода». Наразі він є депутатом Старокостянтинівської міської ради, у 2010 році був обраний в одномандатному окрузі № 11. Тепер Юрій Сторожук мріє про «підвищення» та хоче дістати депутатський мандат обласної ради. В разі його обрання, у Старокостянтинові доведеться знову проводити довибори – уже депутата до Старокостянтинівської міської ради. До речі, сам свободівець занадто самовпевнений, адже уже заявив, що сумнівів у своїй перемозі у нього не має. Він переконаний, що мешканці Старокостянтинова віддадуть голос за справжнього патріота України, за людину, котра не на словах, а на ділі працює для громади. Що з цього приводу думає сама громада – покажуть вибори. Але старокостянтинівці до ВО «Свобода» не дуже прихильні. Це показали позачергові парламентські вибори. На них «Свободі» у Старокостянтинові дісталося лише шосте місце, а Юрію Кравчуку, який балотувався від «націоналістів», старокостянтинівці віддали трохи більше тисячі голосів.
Ще один лідер позачергових виборів до обласної ради – Віталій Скоп, директор ТОВ «Альфа-газ». Його пов’язують із міським головою Миколою Мельничуком, який нібито зараз активно просуває свого протеже, з яким вони разом «відпрацювали» не один тендер. Подейкують, що Микола Мельничук уже підключив адмінресурс, який може «робити чудеса». А Віталій Скоп за «тендерні кошти» уже почав скуповувати голоси виборців. Чи спрацює формула «адмінресурс +гроші» у цьому випадку – побачимо.
Фінал перегонів 28 грудня. Тож Новий рік частина старокостянтинівців уже, можливо, зустрічатиме із новим представником своїх інтересів в обласній раді. Це, якщо окружна виборча комісія таки знайде на вибори гроші. Адже подейкують, що вибори узагалі можуть не відбутися, бо обласна рада виділила на них в кілька разів менше коштів, аніж потрібно навіть для друку бюлетенів. Утім, поки ОВК шукає гроші на вибори, претенденти працюють на свою перемогу….

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього