Вихідними в Хмельницькому вируватиме фестиваль "Мистецтво Бути"
Вже дев\’ятого разу цей щорічний захід збиратиме охочих до особистого гармонійного розвитку. Організатори підготували більше сорока різнопланових майстер-класів, які проводитимуть тренери не лише з Хмельниччини, а й з різних куточків України.Вихідними в Хмельницькому вируватиме фестиваль "Мистецтво Бути"
Вже дев\’ятого разу цей щорічний захід збиратиме охочих до особистого гармонійного розвитку. Організатори підготували більше сорока різнопланових майстер-класів, які проводитимуть тренери не лише з Хмельниччини, а й з різних куточків України.
За словами координатора фестивалю-практики Лесі Іващенко, основна мета їхнього заходу – презентація різних напрямків розвитку особистості.
«Хочемо подати людям нетрадиційні напрямки проведення часу, щоб вони знайшли свій шлях у житті, – каже пані Леся. – Складали розклад заходів фестивалю таким чином, щоб охоплювали всі сфери життя людини. Цьогоріч учасники зможуть дослідити власний родовід, дізнатись про зцілюючу силу любові, як навчитись обирати партнера, як досягти гармонії у взаємовідносинах та як стати «леді на мільйон». А ще – помедитувати, пройти курс покращення відносин із дітьми, довідатись – як знайти своє призначення по фен-шую, стати учасником чайної церемонії й ознайомитись із кундаліні йогою. До того ж вони зможуть дізнатись більше про рейки – універсальну життєву енергію, вплив стресу на наше життя, ведичну психологію, автомагічні закони стосунків, арт-терапію, тайський масаж та ще багато-багато іншого».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього