Вихованці Хмельницької ДЮСШ посідають чільні місця у всеукраїнських рейтингах та виборюють призові місця в змаганнях найвищих рівнів з веслування та велоспортуЗа підсумками 2013 року у Всеукраїнському рейтингу «Велоспорт-шосе» серед ДЮСШ команда Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради посіла почесне 5 місце.За підсумками 2013 року у Всеукраїнському рейтингу «Велоспорт-шосе» серед ДЮСШ команда Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради посіла почесне 5 місце.

Спортивна школа, що на вулиці Парковій, 4 у Хмельницькому, загартовує здоров’я учнів засобами фізичної культури і спорту; пропагує здоровий спосіб життя; успішно розвиває серед учнів такі олімпійські види спорту: веслування (на байдарках і каное), велоспорт (гонки на шосе); готує спортивний резерв для збірних команд міста, Хмельниччини та України.

Вихованці ДЮСШ протягом календарного року старанно тренуються та беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських змаганнях, Чемпіонатах і Кубках України, Чемпіонатах Європи та світу.

Виборюючи на Чемпіонатах та Кубку України чільні місця, від 1 до 8, вихованці ДЮСШ здобувають рейтингові очки, за сумою яких в кінці кожного календарного року на рік наступний національні Федерації України складають списки членів, кандидатів та резерву збірних команд України з видів спорту. Так за підсумками 2013 року членами збірної команди України з веслування стали троє хмельничан, вихованців ДЮСШ, Павло Алтухов, Інна Грищун, Дмитро Янчук, кандидатами до збірної з веслування зараховано Марію Алтухову, до збірної з велоспорту – Аліну Вармінську та Олену Урбанович, до резерву збірної з велоспорту увійшли Христина Радіонова і Катерина Фетісова.

Вихованці Хмельницької ДЮСШ посідають чільні місця у всеукраїнських рейтингах та виборюють призові місця в змаганнях найвищих рівнів з веслування та велоспорту Вихованці Хмельницької ДЮСШ посідають чільні місця у всеукраїнських рейтингах та виборюють призові місця в змаганнях найвищих рівнів з веслування та велоспорту

Вихованці ДЮСШ у 2013 році також продемонстрували гарні спортивні досягнення в змаганнях Чемпіонатів Європи. Зокрема, стипендіат міського голови та Президента України Павло Алтухов виборов дві золоті медалі, Дмитро Янчук завоював золоту медаль, Інна Грищун – бронзову медаль на Чемпіонаті Европи з веслування, який проходив у Польщі. На Чемпіонаті Європи з велоспорту, який проходив у Португалії, Анжела Приймак і Ганна Соловей вибороли срібні медалі. А з Чемпіонату Європи з Чехії Ганна Соловей привезла золоту та бронзову медалі.
Вдало виступили Хмельницькі спортсмени-веслувальники на Чемпіонатах та Кубках Світу – Павло Алтухов привіз бронзову медаль з Канади, Дмитро Янчук – золоту і срібну – з Росії.

У 2013 році в державних змаганнях з веслування: Кубки, Чемпіонати України, всеукраїнські змагання, наші спортсмени вибороли 29 перших місць, 22 – других місця і 14 – третіх місць. Серед призових місць у всеукраїнських змаганнях з велоспорту хмельничани завоювали 13 перших, 14 – других і 18 – третіх місць.

Варто додати, що в Дитячо-юнацьку спортивну школу управління освіти Хмельницької міської ради для занять з веслуванням та велоспортом безкоштовно, протягом року зараховуються учні 9-10 річного віку і старші за наявності довідки дільничного лікаря (шкільної медсестри) про відсутність протипоказань для занять фізичною культурою.

Учні – початківці займаються 3-4 рази на тиждень по півтори години з 15.00.
Учні середнього та старшого віку займаються 4 – 6 разів на тиждень, в тому числі в суботу та неділю.
Довідки за тел. 65-12-44, 65-12-83, 65-54-89.

За матеріалами: http://www.khmelnytsky.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього