Вихованців обласного ліцею познайомили з роботою хмельницьких поліцейських
До Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на екскурсію завітали учні випускного класу з поглибленим вивченням права Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.Вихованців обласного ліцею познайомили з роботою хмельницьких поліцейських
До Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на екскурсію завітали учні випускного класу з поглибленим вивченням права Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Про це повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Ліцеїстів ознайомили з різними видами спеціальних засобів та озброєння, яке використовується органами внутрішніх справ, розповіли про професійні здобутки та спортивні досягнення працівників, продемонстрували необхідні в роботі вміння та навички.
Також вихованцям ліцею провели екскурсію по новоствореному історико-меморіальному комплексу органів внутрішніх справ Хмельниччини.
Сподіваюсь, найкращі з цих хлопців і дівчат згодом поповнять лави нової поліції, — підсумував начальник Головного управління Національної поліції в області Микола Семенишин.

Вихованців обласного ліцею познайомили з роботою хмельницьких поліцейських Вихованців обласного ліцею познайомили з роботою хмельницьких поліцейських

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього