Виконавча служба заважає розвиватися тваринництву краю?Проблема з Олешинським тваринницьким комплексом залишається невирішеною уже впродовж шести років.Проблема з Олешинським тваринницьким комплексом залишається невирішеною уже впродовж шести років.

Епопея з тваринницьким комплексом в Олешині триває. Нагадаємо уже шість років компанія «Нові аграрні технології» грузне у судовій тяганині. Замість того аби розвивати тваринництво її представники намагаються відстояти право на власність приміщень, проданих виконавчою службою. Вже вдруге проблемне питання намагалися обговорити та вирішити за круглим столом. Цього разу його скликали з ініціативи обласного департаменту агропромислового розвитку. Але знову крапок над і у ситуації не розставили. Говорили, балакали і знову зібралися говорити. Круглий стіл присвяченій питанню Олешинського тваринницького комплексу організували вдруге.

Цього разу, на відмінну від попереднього, на зустріч таки прийшли представники виконавчої служби. Та попри такі заяви, на ділі справи зовсім інші.

Ще два місяці тому олешинською проблемою перейнявся губернатор. Вказівок керманича краю не лише не виконали. Навпаки представники управління юстиції знову проігнорували зустріч з людьми. Проблема, яка тягнеться уже шість років досі залишається відкритою. А тим часом раніше добротні будівлі, у яких могли б вирощувати тварин перетворюються у руїни. Нагадаємо сумна історія розпочалася у 2008. Тоді виконавча служба на аукціоні, за борги продала споруди, що перебували на балансі товариства Олешинське. На перший погляд здається все за законом. Але є нюанс на момент торгів, борги компанія погасила.

З того часу ТОВ Олешинське спільно з товариством «Нові аграрні технології» відстоює свої права на будівлі. Походи у суди та прокуратуру поки жодних позитивних результатів не дають. Хоч чимало фактів свідчить на користь аграріїв.

В інших документах, які представляє виконавча служба теж достатньо помилок. Незаконність дій посадових осіб визнали навіть суди. Виконавці ж не втомлюються повторювати, що вони керувалися законом.

Однак від таких законних дій постраждала і третя сторона, яка придбала приміщення на аукціоні. На камеру люди говорити відмовляються. Кажуть, на придбаних територіях в Олешині планували займатися будівельною галуззю.

Однак землі, на яких розташований горезвісний комплекс сільськогосподарського призначення і сума, за яку вони пішли з-під молотка насправді мізерна.

Запитань в Олешинській справі залишається більше, ніж відповідей. Тому представники влади на завершення зустрічі, запропонували організувати нову.

Тим часом, Олешин потрапив в обласну програму розвитку твариництва. Уже є інвестор готовий вкладати кошти та вирощувати свиней на Хмельниччині. Якщо відновити комплекс він дасть роботу майже сотні людей, до бюджету надходитимуть мільйони,а хмельничани їстимуть вирощене у рідному краї продукцію.

Залишається сподіватися, що наступний круглий стіл буде результативнішим. І ті, хто покликаний захищати права людей таки виконуватимуть свої обов’язки.

За матеріалами: EXCL.COM.UA

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього