Використання піротехніки під час новорічних свят в Хмельницькому заборонено
Цього року відзначення новорічних та різдвяних свят в Хмельницькому відбуватиметься в обмеженому форматі. Зменшення кількості заходів та заборону на використання під час їх проведення піротехнічних засобів запроваджено у зв’язку із складною ситуацією в державі та проведенням антитерористичної операції у східних областях України.Використання піротехніки під час новорічних свят в Хмельницькому заборонено
Цього року відзначення новорічних та різдвяних свят в Хмельницькому відбуватиметься в обмеженому форматі. Зменшення кількості заходів та заборону на використання під час їх проведення піротехнічних засобів запроваджено у зв’язку із складною ситуацією в державі та проведенням антитерористичної операції у східних областях України.
Рішення, яке забороняє використовувати феєрверки на території міста до завершення антитерористичної операції, прийнято виконавчим комітетом Хмельницької міської ради.
Хмельничан та гостей нашого міста закликають із розумінням поставитись до непростої ситуації в країні, виявити громадянську свідомість та відмовитися цьогоріч від використання піротехнічних виробів під час новорічних святкувань.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на