Використання піротехніки під час новорічних свят в Хмельницькому заборонено
Цього року відзначення новорічних та різдвяних свят в Хмельницькому відбуватиметься в обмеженому форматі. Зменшення кількості заходів та заборону на використання під час їх проведення піротехнічних засобів запроваджено у зв’язку із складною ситуацією в державі та проведенням антитерористичної операції у східних областях України.Використання піротехніки під час новорічних свят в Хмельницькому заборонено
Цього року відзначення новорічних та різдвяних свят в Хмельницькому відбуватиметься в обмеженому форматі. Зменшення кількості заходів та заборону на використання під час їх проведення піротехнічних засобів запроваджено у зв’язку із складною ситуацією в державі та проведенням антитерористичної операції у східних областях України.
Рішення, яке забороняє використовувати феєрверки на території міста до завершення антитерористичної операції, прийнято виконавчим комітетом Хмельницької міської ради.
Хмельничан та гостей нашого міста закликають із розумінням поставитись до непростої ситуації в країні, виявити громадянську свідомість та відмовитися цьогоріч від використання піротехнічних виробів під час новорічних святкувань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього