Викрадене зранку у Львові авто вже ввечері затримали під Хмельницьким
Завдяки пильності та принциповості вартових доріг Хмельниччини було затримано викрадача автомобілів, а самий автомобіль повернуто законному власнику.Викрадене зранку у Львові авто вже ввечері затримали під Хмельницьким
Завдяки пильності та принциповості вартових доріг Хмельниччини було затримано викрадача автомобілів, а самий автомобіль повернуто законному власнику.
18 вересня під час несення служби на стаціонарному посту №4 (Війтівці) близько 17 год 30 хв. інспектором ДПС прапорщиком міліції Гулкою М.М. зупинявся автомобіль «Москвич» з львіськими номерами, водій даного автомобіля вимогу про зупинку не виконав та продовжив рух в сторону м. Хмельницького. Про даний факт було повідомлено інспекторів, які несли службу по нагляду за дорожнім рухом на шляху слідування втікача. Після отримання повідомлення екіпаж, помітивши згаданий автомобіль, за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору намагався його зупинити, але водій даного автомобіля не виконав вимогу про зупинку та продовжив втікати в сторону м. Хмельницького. Після недовгого переслідування автомобіль було зупинено на узбіччі дороги.

Викрадене зранку у Львові авто вже ввечері затримали під Хмельницьким

Коли вартові доріг спілкувалися з горе-водієм, який виявився 31-річним мешканцем м. Львів, від нього було відчутно запах алкоголю та жодних документів на транспортний засіб у водія не було, лише поліс страхування на даний автомобіль, виписаний на іншого жителя Львова. У полісі було зазначено номер мобільного телефону власника автівки, за яким було повідомлено львів\’янина, що його «Москвич» знайдено та невдовзі авто повернеться до нього.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього