Йдеться, в першу чергу, про осіб, придатних до військової служби

Вимушених переселенців з Донбасу, які знайшли притулок на Хмельниччині, можуть мобілізувати до військаВимушених переселенців з Донбасу, які знайшли притулок на Хмельниччині, можуть мобілізувати до війська

Йдеться, в першу чергу, про осіб, придатних до військової служби. Нині у Деражнянському районі мешкають понад сто п’ятдесят жителів з Донецької та Луганської областей. Більше половини з них – пенсіонери та діти.
Утім, більше п’ятдесяти переселенців – працездатного віку. Тож у списки громадян, які підлягають мобілізації, мають бути внесені й вони. На цьому під час розширеного засідання штабу з вирішення питань вимушених переселенців наголосив голова райдержадміністрації Олег Веселовський. Як повідомили у міграційній службі, на сьогодні проведено обстеження місць проживання переселенців, які перебувають на обліку. Адже у районі трапляються випадки, коли переселенці реєструються за місцем проживання родичів чи знайомих, отримують соціальну допомогу та повертаються на окуповану територію. У такому разі виплати допомоги необхідно припинити. Кількість зареєстрованих у районі переселенців щодня змінюється. Тому основним завданням штабу є координація діяльності та вирішення нагальних проблем, – повідомили у райдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього